لطفا منتظر بمانيد
  Skip Navigation Links  

کودکان ما حق دارند که از مراقبت مطلوب برخوردار باشند زیرا که اگر کودکان از مراقبت خوب در منزل و یا در مراکز بهداشتی برخوردار باشند، به طور یقین از پیشرفت فردی-اجتماعی، تحصیلی و همچنین از توان یادگیری و انجام کارهای تولیدی بیشتر هم برخوردارند. به دلیل همین برخورداری ها قانون پذیرتر بوده و به قانون هم بیشتر احترام می گذارند. در این راستا پرستاران به عنوان ستون فقرات سیستم بهداشت و درمان دارای مسئولیت و نقش با اهمیتی در دستیابی به اهداف والای این مراقبت ها در جهت حفظ سلامتی کودکان بخصوص نوزادان از ابتلاء به بیماری و عوارض ناشی از بیماریها می باشند. برای بهبود این شرایط همكاري و همراهی با خانواده بخصوص با مادران، كودكان و نوزادان اساسی است تا آنان از خدمات با كیفیت بهره مند شده تا جایی که وضعيت سلامتی و تغذيه آنان نیز بهبود می یابد و بقاي كودكانمان در مركز تلاش هاي جهاني برای کشورمان نیز فراهم می شود.

poster-j.jpg

شانزدهمین همایش پرستاری کودکان ، سومین همایش بین المللی پرستاری .

26 الی 29 مهر ماه 1397

بیمارستان مرکز طبی کودکان

فرصت ارسال مقالات پایان پذیرفت.1397.06.01


قابل توجه کلیه افراد شرکت کننده در همایش پرستاری کودکان
اعم از کمیته های علمی و اجرایی، شرکت کننده، سخنران، ارائه دهنده پوستر،برگزار کنندگان میزگرد(پانل) و کارگاه :

با توجه به اینکه از این پس کلیه گواهی ها از طریق سامانه یکپارچه آموزش مداوم پزشکی کشور صادر میگردد، ضروری است که در سامانه به آدرس:  www.ircme.ir ثبت نام نمایید .
در صورت عدم ثبت نام و عضویت در سامانه فوق، مسئولیت عدم صدور گواهی به عهده شما خواهد بود. همچنین گواهی ها را نیز می توانید از طریق همین سایت پرینت گرفته و نگهداری نمایید
.


با لینک به این تصویر، آموزش نحوه ثبت نام را دریافت خواهید کرد.

موفق باشید.

همچنین جهت ثبت نام و ارسال مقالات به سایت جدید www.iranpedcong.com  مراجعه نمایید

با لینک زیر می توانید به کانال همایش پرستاری بپیوندید و از اخبار و اطلاعات همایش ها اطلاع پیدا کنید.

https://telegram.me/joinchat/Cg1g6zxG8xwK2PZfrD4O8w

 
 
© 1386-1388, iranped.ir - RayanPajouh