لطفا منتظر بمانيد
  Skip Navigation Links  

کودکان ما حق دارند که از مراقبت مطلوب برخوردار باشند زیرا که اگر کودکان از مراقبت خوب در منزل و یا در مراکز بهداشتی برخوردار باشند، به طور یقین از پیشرفت فردی-اجتماعی، تحصیلی و همچنین از توان یادگیری و انجام کارهای تولیدی بیشتر هم برخوردارند. به دلیل همین برخورداری ها قانون پذیرتر بوده و به قانون هم بیشتر احترام می گذارند. در این راستا پرستاران به عنوان ستون فقرات سیستم بهداشت و درمان دارای مسئولیت و نقش با اهمیتی در دستیابی به اهداف والای این مراقبت ها در جهت حفظ سلامتی کودکان بخصوص نوزادان از ابتلاء به بیماری و عوارض ناشی از بیماریها می باشند. برای بهبود این شرایط همكاري و همراهی با خانواده بخصوص با مادران، كودكان و نوزادان اساسی است تا آنان از خدمات با كیفیت بهره مند شده تا جایی که وضعيت سلامتی و تغذيه آنان نیز بهبود می یابد و بقاي كودكانمان در مركز تلاش هاي جهاني برای کشورمان نیز فراهم می شود.

poster96.jpg

پانزدهمین همایش پرستاری کودکان ، دومین همایش بین المللی پرستاری .

4 الی 7 آبان ماه 1396

بیمارستان مرکز طبی کودکان

فرصت ارسال مقالات پایان پذیرفت.1396.5.24


قابل توجه کلیه افراد شرکت کننده در همایش پرستاری کودکان
اعم از کمیته های علمی و اجرایی، شرکت کننده، سخنران، ارائه دهنده پوستر،برگزار کنندگان میزگرد(پانل) و کارگاه :

با توجه به اینکه از این پس کلیه گواهی ها از طریق سامانه یکپارچه آموزش مداوم پزشکی کشور صادر میگردد، ضروری است که در سامانه به آدرس:  www.ircme.ir ثبت نام نمایید .
در صورت عدم ثبت نام و عضویت در سامانه فوق، مسئولیت عدم صدور گواهی به عهده شما خواهد بود. همچنین گواهی ها را نیز می توانید از طریق همین سایت پرینت گرفته و نگهداری نمایید
.


با لینک به این تصویر، آموزش نحوه ثبت نام را دریافت خواهید کرد.

موفق باشید.

همچنین جهت اطلاع از سمینار یک روزه قبل از همایش به قسمت مربوطه در همین سایت مراجعه نمایید

با لینک زیر می توانید به کانال همایش پرستاری بپیوندید و از اخبار و اطلاعات همایش ها اطلاع پیدا کنید.

https://telegram.me/joinchat/Cg1g6zxG8xwK2PZfrD4O8w

 
 
© 1386-1388, iranped.ir - RayanPajouh